KOENONE
Innowacyjny producent z Korei Południowej, rozwiązujący problemy, wynikające z uderzeń piorunów i zakłóceń elektrycznych, w oparciu o własne know-how i nowoczesną technologię, oferujący wysokiej jakości innowacyjne urządzenia typu SPD.

K-Surge
Marka systemów ochrony przeciwprzepięciowej i ograniczników przepięć SPD wielokrotnego użycia i zadziałania. Główne produkty przeznaczone są dla linii energetycznych fotowoltaicznych oraz linii LAN, współosiowych, sygnałowych i telekomunikacyjnych.
Produkty KOENONE marki K-Surge, to produkty teraźniejszości i przyszłości, znakomicie wpisujące się w międzynarodowe , w tym polskie przepisy prawne i techniczne normy jakościowe PN, zgodne z normą PN-EN oraz PN-ISO i PN-IEC, a nawet jakościowo wyprzedzają nowopowstające przepisy i normy Unii Europejskiej.

KOENONE / K-surge
Specjalizuje się w całościowych rozwiązaniach w zakresie ochrony przeciwprzepięciowej, obejmujące produkcję urządzeń przeciwprzepięciowych (SPD), analizę uszkodzeń udarowych i projektowanie środków przeciwuderzeniowych w celu ochrony wrażliwego sprzętu elektronicznego oraz pracowników przed destrukcyjnymi przejściowymi napięciami pochodzącymi z wyładowań atmosferycznych i zakłóceń elektrycznych.
K-Surge, to wysokiej jakości filtry przeciwprzepięciowe zapewniające pełną ochronę i stabilność systemu efektywne zarządzanie firmą i jego najważniejszymi urządzeniami.