POWER LINE – SPECIAL I TYPE

Wysokiej klasy zabezpieczenie odgromowe dla instalacji elektrycznych 1- i 3-fazowych o prądach zabezpieczających do 800 kA do stosowania, np. w serwerowniach, przepompowniach, kolejnictwie, lotniskach i innych obiektach, gdzie ma znaczenie skuteczność zadziałania zabezpieczenia odgromowego. Urządzenia posiadają wskaźnik pozwalający na pokazanie wartości napięcia na linii elektrycznej oraz np. ilość razy zadziałania i ochrony odgromowej. Największą zaletą urządzenia SPD jest wielokrotność ochrony odgromowej, czego nie posiada większość urządzeń obecnie dostępnych na rynku europejskim. Aluminiowa obudowa pozwala na odprowadzenie ciepła przy zadziałaniu urządzenia.

 

POWER LINE – SPECIAL II TYPE

Wysokiej klasy zabezpieczenie odgromowe dla instalacji elektrycznych 1- i 3-fazowych o prądach zabezpieczających do 800 kA do stosowania np. w serwerowniach, przepompowniach, kolejnictwie, lotniskach i innych obiektach gdzie ma znaczenie skuteczność zadziałania zabezpieczenia odgromowego. Urządzenia posiadają rozbudowany wyświetlacz pozwalający na pokazanie wartości napięcia na linii elektrycznej oraz np. ilość razy zadziałania i ochrony odgromowej instalacji elektrycznej, daty i godziny wystąpienia zadziałania (wyładowania atmosferycznego), jak również innych parametrów technicznych. Największą zaletą urządzenia SPD jest wielokrotność ochrony odgromowej, czego nie posiada większość urządzeń obecnie dostępnych na rynku europejskim. Aluminiowa obudowa pozwala na odprowadzenie ciepła przy zadziałaniu urządzenia. Urządzenie posiada dodatkowo złącze RS 485 pozwalające na zdalne monitorowanie urządzenia poprzez modem kablowy lub sieć Wi-Fi.

POWER LINE – NORMAL TYPE

Zabezpieczenie odgromowe wielokrotnego zadziałania dla instalacji elektrycznych 1- i 3-fazowych o prądach zabezpieczających do 80 kA do stosowania, np. w serwerowniach, przepompowniach, kolejnictwie, lotniskach i innych obiektach, gdzie ma znaczenie skuteczność zadziałania zabezpieczenia odgromowego. Urządzenia posiadają prosty wskaźnik pozwalający na sprawdzenie czy urządzenie jest sprawne (zielona dioda) i w dalszej gotowości do ochrony odgromowej. Największą zaletą urządzenia SPD jest wielokrotność ochrony odgromowej, czego nie posiada większość urządzeń obecnie dostępnych na rynku europejskim. Metalowa obudowa pozwala na odprowadzenie ciepła przy zadziałaniu urządzenia.